Нети пот - специальный сосуд для промывания носоглотки


56.00 грн
 Нашли дешевле
   


Неті пот для промивання носової порожнини
Промивання носа (носовий лаваж, іригація носової порожнини) - комплекс гігієнічних і терапевтичних процедур, зрошення носової порожнини водою або розчинами з профілактичною або лікувальною метою. При промиванні порожнини носа з поверхні слизової видаляється патологічний секрет разом з мікробами, алергенами і пилом. Зменшується набряк і запалення, підвищується тонус капілярів, за рахунок очищення значно поліпшується робота клітин миготливого епітелію слизової оболонки, посилюється рух слизу, що підвищує захисні властивості слизової порожнини носа.
Як правильно користуватися неті потом?
Неті пот дуже простий у використанні. Навіть якщо ви ще не пробували техніку: невелика практика, трохи терпіння і незабаром для вас це буде звичним ранковим ритуалом.
Можливий первинний дискомфорт разом з неприємними відчуттями підуть, а приплив енергії і ясний розум стануть відмінною нагородою. При правильному ході процедури на це піде не більше 5 хвилин вашого дорогоцінного часу.
Для наповнення неті поту використовують теплу воду з розчиненою в ній сіллю. Завдяки теплій воді краще відкриваються слизові мембрани. Сіль функціонує в організмі і підтримує рівень окису гідрату, тому деяку кількість солі важливо додавати з метою захисту носової порожнини.
Важливо стежити за комфортною температурою води, щоб уникнути опіків, вона повинна бути теплою. Краще заздалегідь перевірити температуру води пальцем і врахувати факт, що слизові оболонки мають сильнішу чутливість до температури, ніж пальці.
Користуватися краще водою або з під фільтра, бутильованою або дистильованою, так як хлорована з під крана вода, швидше за все, викличе роздратування. Для початківців краще використовувати ледь теплу воду, так як тепла і прохолодна потрібна для певних терапевтичних цілей. Детально про це буде описано далі.
Сіль добре підійде звичайна нейодована, хоча більшість людей використовує морську сіль. За своїми властивостями морська сіль набагато сильніше харчової але іноді все ж може викликати роздратування.
Приготування розчину:
У склянці теплої води розмішати приблизно 0.5 чайної ложки столової звичайної харчової солі до повного розчинення, щоб уникнути роздратування носових проходів. Для промивання однієї ніздрі вам цілком вистачить половини склянки.
У будь-якому випадку, це лише приблизний коефіцієнт кількості солі. Якщо ви не відчуваєте дискомфорт, можете змінювати кількість за власним смаком. При сухості ніздрів можна додати більше або зменшити кількість солі, якщо ви все ж відчуваєте дискомфорт.
Основна процедура:
 Беремо заповнений нашим розчином неті поіт;
 Починаємо з правої ніздрі і тому злегка нахиляємо голову в протилежну, ліву сторону (найбільш зручна поза, коли підборіддя під тим же кутом що і лоб);
 Вставляємо носик чайничка в ніздрю;
 Дихати під час процедури необхідно через рот, в своєму комфортному ритмі, без затримок;
 Акуратно починаємо вливати воду в праву ніздрю до тих пір, поки вода з лівої не почне витікати в раковину;
 Після того як вода закінчиться, слід продути ніздрю повітрям і ретельно висякати воду, що залишилася, тримаючи пальцем іншу ніздрю закритою;
 Після промивання однієї ніздрі залийте в неті піт решту розчину і повторіть процедуру з іншого;
 Після закінчення процедури слід ретельно продути ніздрі, щоб видалити залишки води (під рукою добре тримати серветку або хустку, так як можливе виділення слизу).
Будьте уважні, не поспішаючи проробляти процедуру. Не слід лити воду напором і різко продувати носові проходи силою для виходу води.
Іноді при скрутному проходженні вода бризкає на ніс і обличчя. У цьому випадку просто дайте їй виливатися в раковину. Також може виходити якась кількість слизу. Це теж нормально. При постійному використанні неті поту кількість виділеного слизу буде збільшуватися.
Повторювати процедуру можна, якщо в цьому є необхідність. Зазвичай достатньо не більше трьох разів.
Догляд за нети потом:
 Зберігайте ваш нети пот чистим і сухим;
 Ретельно промивайте його гарячою водою з милом після використання;
 Не варто давати користуватися неті потом іншим людям;
 Вирушаючи в подорож, перевірте, що неті пот як слід упакований.
Хоча неті пот абсолютно безпечний, деякі протипоказання все ж є.
Слід обережно використовувати при:
ознаках інфекції, особливо в гострих формах;
носовій кровотечі;
гострих нападах астми;
повністю забитих носових пазухах (в цьому випадку можливо використовувати нети піт, але необхідні певні навички і досвід)
У разі, якщо якщо у вас є хронічні проблеми зі станом верхніх дихальних шляхів, то промивання носа треба починати тільки влітку і з досить теплою водою, температура якої може бути і вище, ніж у тіла.
У разі, якщо нежить з якихось причин уже почався, то промивання протипоказане. Краще робити інгаляції.
Найкращим часом для того різання техніки вважається ранок. Після того як тіло довгий час перебувало в лежачому положенні, в області голови збирається слиз, тим самим створюються закупорки. Ідеально щоб процедура стала частиною ранкового туалету разом з чищенням зубів і очищенням язика. Однак її можна робити і в будь-який інший час доби, коли ви відчуваєте в цьому необхідність. Вечірньої пори процедура допоможе запобігти хропіння, якщо воно є, і заснути розслаблюючим, більш глибоким сном.
Країна виробництва: Індія.
Характеристики
Состояние здоровья Очищение организма
Страна производства Индия
Форма выпуска Капсулы

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!

Условия бесплатной доставки:

При единовременном заказе на общую сумму

  • Укрпошта от 500 грн 
  • Нова Почта от 1500 грн

Рекомендуемые товары

Последние

Акции

Последние отзывы