Трифала, Шри Ганга / Trifala, Shri Ganga / 200 tab

205.00 грн
Трифала, Шри Ганга / Trifala, Shri Ganga / 200 tab
Трифала, Шри Ганга / Trifala, Shri Ganga / 200 tab
Характеристики:
  • Состояние здоровья Очищение организма
  • Страна производства Индия
  • Форма выпуска Капсулы
  • Производитель:  Shri Ganga
  • Доступность:  Нет в наличии
  • Код товара:  246
205.00 грн  Нашли дешевле
   
Бесплатная доставка

При заказе от 500 грн доставка Укрпочтой - бесплатная!

При заказе от 1500 грн доставка Новой Почтой - бесплатная!

Быстрая отправка

Все товары у нас в наличии, быстро отправим Ваш заказ

Накопительные скидки

ВАЖНО: суммируются суммы тех заказов, которые сделаны через корзину сайта. Заказы по телефону не участвуют в скидке.

От 1000 грн – 3% скидка

От 5000 грн – 4% скидка

От 10000 грн – 5% скидка 

Характеристики
Состояние здоровья Очищение организма
Страна производства Индия
Форма выпуска Капсулы
Трифала, Шри Ганга / Trifala, Shri Ganga / 200 tab Трифала, Шри Ганга / Trifala, Shri Ganga / 200 tab

Примерно на третий день после приема трифалы обратила внимание, что стало легче вставать по утрам. Реально встаешь утром бодро, даже если не выспался. Так же после трифалы ушла сухость в суставах, если раньше ходила и слушала треск в суставах, то теперь этого нет. Так же однозночно советую трифалу тем, кто хочет похудеть или уже худеет. Помогает ускорить обмен веществ


Написать отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!
Описание

Тріфала, Шрі Ганга / Trifala, Shri Ganga / 200 таб


Дієтична добавка не є лікарським засобом.


Shri Ganga

Чим відрізняються тріфали один від одного? На нашому ринку вже багато трифал різних компаній і незрозумілих для нас Ваті, Гуггул, Кхан, Чурна...

Що це таке ви можете прочитати в цій статті https://www.ayurv1.com/stati-/65/ajurvedicheskie-preparaty-chto-jeto/. Прочитавши статтю Вам буде легше розбиратися в препаратах*.

Тріпхала (Амалакі, Бібхітакі, Харітакі)

Смак: Гіркий, солодкий, терпкий, кислий, гострий.

Якість: маслянистий.

Сила: охолоджує.

Наслідки: солодкий.

Основна дія*: омолоджує*, антиоксидант, серцевий тонік, помірно-проносне, корисно* для зору.

Особлива дія*: стимулятор травлення.

Терапевтична дія*: тріпхала в рівній кількості містить амлу, харітакі і бібхітакі. Це збалансована формула для всіх дош.

Кожна таблетка містить:

Харітакі (Терміналія хебула) 166,6 мг.,

Бібхітакі (Терміналія белерика) - 166,6мг.,

Амалакі (Ембліка лікарська *) - 166,6 мг.

"Три" -цифра "три"; "Пхала" - "фрукти, плоди,". Тріпхала - це найбільш відома і використовувана формула в Аюрведе. ЇЇ застосовують* вже тисячі років. Тріпхала володіє всіма якостями своїх інгредієнтів: амли, харітакі і бібхітакі. Перевага цієї формули полягає в тому, що її дія* більш помірне і збалансоване, ніж дія* кожного з трьох компонентів окремо. Якщо приймати* її перед сном великими дозами, вона має очищаючу дію* і виводить токсини; якщо приймати* 0,5- 1 г під час їжі, її дія* буде омолоджуючий* і зміцнює.

Регулярне вживання* тріпхали дуже корисно* для м'якої і постійної детоксикації травного тракту і глибоких тканин. Формула нормалізує всі три доши при постійному вживанні*. Оскільки кожен з трьох інгредієнтів здатний гальмувати розвиток HIV і інших вірусів, то дана формула повинна розглядатися* як щоденна добавка до їжі для людей, чия робота пов'язана з тим або іншим ступенем ризику. Загальний тонізуючий ефект трьох плодів вже тисячі років відомий в Індії та інших країнах Азії.

Тривале застосування* тріпхали повністю безпечне і не викликає звикання. Препарат* дійсно  омолоджує* кишечник, тканини і клітини організму, запобігає* раку, і допомагає скинути вагу. Він відомий властивістю абсорбувати вітамін В і в цілому поліпшувати засвоєння всіх нутрієнтів і вітамінів з нашої їжі. Тріпхала заспокоює апанапрану і, таким чином, сприяє засвоєнню прани в кишечнику. Чи щось може зрівнятися з тріпхалою як щоденної добавки; ось чому в Індії кажуть: "Навіть якщо тебе залишить твоя мати, все буде добре, якщо у тебе є тріпхала".

Кількість: 200 таб.

Виробник: Shri Ganga.

Країна виробництва: Індія.

Термін придатності: 3 роки.


*Всі аюрведичні товари, представлені на сайті, не є ліками, а відносяться до дієтичних добавок. Перед застосуванням необхідно проконсультуватися з аюрведического фахівця. Ефективність добавок на організм може бути різною, залежно від індивідуальних особливостей організму, дотримання необхідної дієти, режиму відпочинку, фізичних і психічних навантажень.

Покупают вместе